Lechuza Ojo (kompletní set) červená

Akce jaro 2024 - sleva 20%
Neohodnoceno
Značka: Lechuza
851 Kč –19 % 681 Kč 562,81 Kč bez DPH
Skladem

Samozavlažovací květináč Lechuza Ojo červená má hladký matný povrch a je vyroben z probarveného plastu. Vyrábí se v šesti barevných variantách a vzhledem k tomu, že nemá zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, není možné jej použít ve venkovním prostředí, kde by do něj mohlo napršet - přebytečná dešťová vody by neměla jak odtéct. Komplet obsahuje květináč a zavlažovací trn. Zakoupenou rostlinu není nutné přesazovat. Do dna zakoupeného květináče (horní průměr květináče max 12 cm) vsaďte plastový trn s knotem a květináč vložte do Ojo květináče. Knot pak zajistí zásobování substrátu vláhou. Velké, kulaté oči v typickém vzhledu PLAYMOBIL ukazují, kolik vody je v nádrži a umožňují dětem dohlížet na množství vláhy rostliny. Když se při zalévání interaktivní oči změní na modré, je vodní nádrž plná. Jak rostlina vodu spotřebovává, oči postupně mění barvu na původní hnědou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samozavlažovací květináč Lechuza Ojo červená má hladký matný povrch a je vyroben z probarveného plastu. Vyrábí se v šesti barevných variantách a vzhledem k tomu, že nemá zabudovaný přepad a vypouštěcí ventil, není možné jej použít ve venkovním prostředí, kde by do něj mohlo napršet - přebytečná dešťová vody by neměla jak odtéct. Komplet obsahuje květináč a zavlažovací trn.

Zakoupenou rostlinu není nutné přesazovat. Do dna zakoupeného květináče (horní průměr květináče max 12 cm) vsaďte plastový trn s knotem a květináč vložte do Ojo květináče. Knot pak zajistí zásobování substrátu vláhou. 

Velké, kulaté oči v typickém vzhledu PLAYMOBIL ukazují, kolik vody je v nádrži a umožňují dětem dohlížet na množství vláhy rostliny. Když se při zalévání interaktivní oči změní na modré, je vodní nádrž plná. Jak rostlina vodu spotřebovává, oči postupně mění barvu na původní hnědou.

Není nutné zakoupenou rostlinu přesazovat

  • Se zavlažovacím trnem
  • Není třeba přesazovat - použijte bylinku přímo se zakoupeným květináčem

 

 OJO princip

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lechuza Ojo
Záruka: 2 roky
Barva: červená
Použití: interiér
Povrchová úprava: nelakovaný (Color)
Tvar: květináč
Velikost: malý
ROZMĚRY:
Průměr: 21 cm
Výška: 15,8 cm
Objem zeminy: -
Objem zásobníku vody: 0,25 l
Doporučená výška rostliny: 20 cm
VLASTNOSTI:
Materiál: probarvený plast
Povrch: matný
Mrazuvzdornost: ANO
Odolnost UV záření: ANO
Výrobce: LECHUZA
OBSAH BALENÍ:
Květináč (barevný obal): ANO
Samozavlažovací set: ANO
Vyjímatelná vložka (liner): NE
Lechuza PON na drenážní vrstvu: NE