LECHUZA PON 12l

Akce jaro 2023 - sleva 20%
Neohodnoceno
Značka: Lechuza
610 Kč –20 %
LECHUZA PON 12l
610 Kč –20 % 488 Kč 403,31 Kč bez DPH
Skladem

Substrát LECHUZA PON 12l je substrátová a drenážní směs s přídavky hnojiv pro samozavlažovací květináče Lechuza vhodná pro všechny druhy rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Substrát LECHUZA PON 12l je substrátová a drenážní směs s přídavky hnojiv pro samozavlažovací květináče Lechuza vhodná pro všechny druhy rostlin.

LECHUZA-PON je perfektní alternativou tam, kde nelze nebo by se neměla používat klasická zemina.

Výhody LECHUZA-PON

LECHUZA-PON je 100% vhodný pro všechny rostliny (i pro orchideje a citrusové rostliny).

LECHUZA-PON se skládá z vysoce kvalitních minerálních složek, které jsou bez kontaminace a znečišťujících látek.

LECHUZA-PON zajišťuje optimální poměr voda / vzduch  pro rostliny 45% vody / 55% vzduchu. Náchylnost vůči nemocem je snížena. I po nějaké době strukturálně stabilní rostlinný substrát nekondenzuje a udržuje si strukturu propustnou pro vzduch. LECHUZA-PON lze používat roky, aniž byste jej museli vyměňovat!

Vícenásobná filtrace ve výrobě redukuje jemné částice v substrátu na minimum. Toto zabraňuje zanášení v kořenové oblasti a udržuje dlouhodobou kapilaritu.

Složka zeolit stabilizuje ideální rovnováhu PH pro zdravý růst rostlin v květináčích LECHUZA. Makro a mikroživiny zůstávají trvale.

LECHUZA-PON má nepřetržitou kapilaritu až k povrchu květináče. Dokonce i podrost a malé zakořeněné rostliny tímto způsobem získají dokonalé množství vody.

Rostlinný substrát LECHUZA se stará o vyvážené rozložení živin v kořenové oblasti vašeho květináče. Díky ideální dodávce rostlina vytváří konzistentní, kompaktní kořenovou disperzi a stává se robustní rostlinou, která s vámi zůstane po dlouhou dobu.

LECHUZA-PON působí jako pufr, který absorbuje nadbytečné hnojivo a v případě potřeby ho vrací zpět rostlině. Přirozené ukládání živin zabraňuje spálení kořenů nadměrným hnojením.

LECHUZA-PON má upravenou sypnou hmotnost. Vaše rostlina je pevně fixována v květináčích, což je důležité pro větší rostliny. LECHUZA-PON se stará o to, aby váš květináč LECHUZA zůstal stabilní a perfektně se hodil pro venkovní použití.

Substrát je přírodní absorbent zápachu, například. mrtvých kořenů.

Kovové prvky a znečišťující látky (např. z vody) jsou trvale blokovány.

Čistě minerální rostlinný substrát zabraňuje plísním, které napadají kořeny. PON je proto vhodný pro lidi, kteří trpí alergiemi. Není to dobré prostředí pro škůdce, jako jsou např. smutnice, protože hnízdí pouze v půdě.

PON je sypký a může být použit samostatně bez zeminy k naplnění květináčů.

Při výsadbě v LECHUZA-PON nemusíte kořenový bal zcela očistit od zeminy.

Složení LECHUZA-PON:

Zeolit

Pemza

Lehká láva (vaší rostlině trvale dodává železo)

Plně potažené hnojivo nejvyšší kvality.

Povlak je čistě organický a degraduje beze zbytků.

Hnojivo dodává vaší rostlině živiny až 6 měsíců.

Vhodné pro všechny rostliny, jako jsou zelené a kvetoucí rostliny, orchideje, citrusové rostliny, byliny, rajčata, ovocné stromy a kaktusy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Lechuza Pon
Hmotnost: 10.5 kg
Objem: 12 l

Lechuza Pon video